Δευτέρα 17 Οκτωβρίου 2011

Α.Π.Ο.Δ.''ΠΑΝΔΑΥΛΕΙΑΚΟΣ''

Πρώτη ήττα για τον Α.Π.Ο ΠΑΝΔΑΥΛΕΙΑΚΟΣ στο ντέρμπι του πρώτου ομίλου την Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ. Η ομάδα της ΔΑΥΛΕΙΑΣ έχασε  στο « Δημοτικό Στάδιο Κοκκίνου» από τον ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΥ με 2-1. Η ομάδα του Κοκκίνου άνοιξε το σκορ στο 45΄του πρώτου ημιχρόνου και διπλασίασε τα τέρματα της στο 52΄ της επανάληψης.
 Ο Α.Π.Ο ΠΑΝΔΑΥΛΕΙΑΚΟΣ παρά το 2-0 πάλεψε στη συνέχεια παίζοντας αρκετά καλά κάνοντας αρκετές φάσεις αλλά το μόνο που κατάφερε ήταν να μειώσει στο 73΄του αγώνα σε 2-1. Ο αγώνας γενικά ήταν ισορροπημένο και κάτω από δύσκολες καιρικές συνθήκες. Με την διαιτησία να είναι αρκετά καλή. Επόμενη αγωνιστική για την ομάδα της ΔΑΥΛΕΙΑΣ  είναι την Κυριακή 23/10 στο «Δημοτικό Στάδιο Αγ. Γεωργίου» με τη ΝΙΚΗ ΛΑΦΥΣΤΙΟΥ.